Νοέμβριος 2020 archive

Ενημέρωση Γονέων

Αγαπητοί γονείς σας παρακαλούμε να ανοίξετε τη δική σας ηλεκτρονική αλληλογραφία (email) και όχι των παιδιών σας, μετά τις 21:00 σήμερα το βράδυ, για να ενημερωθείτε για το πρόγραμμα της εξ αποστάσεως διδασκαλίας που θα ισχύσει από αύριο.

Αναστολή Λειτουργίας Δημοτικών Σχολείων

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι τα σχολεία θα είναι κλειστά από τις 16 μέχρι και τις 29 Νοεμβρίου. Από τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου, σύμφωνα με τα σημερινά δεδομένα, αρχίζει η επαναλειτουργία τους. Από τη Δευτέρα και κάθε μέρα από τις 9.00πμ  θα μεταδίδονται μαθήματα από εκπαιδευτικούς στο τηλεοπτικό κανάλι της ΕΡΤ (εκπαιδευτική τηλεόραση). Το πρόγραμμα θα …

Συνέχεια ανάγνωσης

Επισημάνσεις για τα μέτρα προστασίας στο σχολείο μας

COVID 19-Μέτρα Προστασίας

Halloween 2020

Και η φετινή, ιδιαίτερη χρόνια, μας επέτρεψε με ασφάλεια και πολύ κέφι να βιώσουμε τον εορτασμό του Halloween 🎃 με όλες τις τάξεις του σχολείου μας ξεχωριστά.