Μάι 18 2015

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α΄ ΤΑΞΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ 2015-2016 ΕΓΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ ΤΟ ΕΤΟΣ 2009.
ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ
1 ΜΕΧΡΙ και 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2015 και κατά τις μέρες Δευτέρα ,Tρίτη και Πέμπτη και κατά τις ώρες 10:00-12:00π.μ.

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ:
1) ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ (τελευταίου τριμήνου)
2) ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑ
3) ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΘΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ.(ΧΟΡΗΓΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015 )
4) ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ (ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΔΕΗ Ή ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΕΝΟΙΚΙΟΥ)
5) ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ (ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΑ) ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ
6) ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΗ /ΑΜΚΑ ΜΑΘΗΤΗ

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ