Μάι 10 2015

LET’S DO IT GREECE!!!

Στις 26 Απριλίου 2015 όλοι μαζί γονείς ,μαθητές ,εκπαιδευτικοί δώσαμε ένα μήνυμα εθελοντισμού συμμετέχοντας στη δράση καθαρισμού των ακτών των Φλογητών ?Ν.Πλαγίων στα πλαίσια του Let?s do it Greece.
Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους συμμετείχαν, τον κ.Μαυρίδη Βάιο ,την κ. Τιφτικίδου Τασία ,τους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας.
Ευχαριστούμε επίσης τους προέδρους των τοπικών διαμερισμάτων Φλογητών-Ν.Πλαγίων κ.Μαλλιαρά Συμεών και κ.Τσαγανό Κωνσταντίνο τόσο για την προμήθεια ειδών για την καθαριότητα και περισυλλογή των σκουπιδιών όσο και για τα κεράσματα που προσέφεραν στους μαθητές την ημέρα της δράσης.