Φεβ 22 2015

EΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΒΙΑΣ

Στα πλαίσια του σχεδίου δράσης “Κλίμα και σχέσεις στο σχολείο” που εκπονεί η σχολική μας μονάδα κατά το σχολικό έτος 2014-15 δημιουργήθηκε και συμπληρώθηκε από τους μαθητές των Δ”-Ε”-ΣΤ” τάξεων  ερωτηματολόγιο για να καταγραφούν οι αντιδράσεις τους σε περιστατικά βίας που τυχόν αντιμετωπίζουν στο σχολείο.Οι ερωτήσεις αλλά και οι απαντήσεις που έδωσαν οι μαθητές καταγράφονται παρακάτω:

Slide1 Slide11 Slide2 Slide3 Slide4 Slide5 Slide6 Slide7 Slide8 Slide9 Slide10