Φεβ 22 2015

ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Presentation2
Στα πλαίσια σχεδίου δράσης που εκπονεί η σχολική μας μονάδα για το σχολικό έτος 2014-15 “Κλίμα και σχέσεις στο σχολείο» θα πραγματοποιηθεί ενδοσχολική επιμόρφωση των εκπαιδευτικών από το Κέντρο Πρόληψης «ΠΝΟΗ»  Ν.Χαλκιδικής από τις 3 Μαρτίου 2015 έως και τις 28 Απριλίου στο διδακτήριο των Φλογητών και ώρες 12:00 π.μ. έως 14:00 μ.μ. . Περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν στο επισυναπτόμενο έγγραφο που ακολουθεί.
Από τη Διεύθυνση του Σχολείου

ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ