Σεπ 25 2015

Ετικέτα ποιότητας e-twinning

128213e4b7a9537eTο έργο «Bullying?No,thanks» το οποίο εκπονήθηκε κατά το σχολικό έτοσ 2014-15 από την ΣΤ΄τάξη στο μάθημα των Αγγλικών βραβεύτηκε από την Κεντρική καθώς επίσης και την Εθνική Υπηρεσία του Ε-Twinning.  με την Ετικέτα Ποιότητας Τα κριτήρια με βάση τα οποία   αξιολογήθηκε ήταν η συνεργασία και η αλληλεπίδραση των συνεργαζόμενων σχολείων σε όλες τις φάσεις του έργου σε επίπεδο εκπαιδευτικών και ιδιαίτερα σε επίπεδο μαθητών. Ένα ακόμη βασικό στοιχείο του έργου είναι και η χρήση των ΤΠΕ για την ενίσχυση της συνεργασίας και της επικοινωνίας των εταίρων αλλά και για την υλοποίηση του .
Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στο έργο!!!

screenshot1

screenshot2