Αρχείο ημέρας: 24 Σεπτεμβρίου 2015

Σεπ 24 2015

Σώμα Πολιτών Υποστήριξης και Βοήθειας

Το Σώμα Πολιτών Υποστήριξης και Βοήθειας, το οποίο λειτουργεί υπό την αιγίδα του Δήμου Ν. Προποντίδας, προχωρά στη δωρεάν διάθεση σχολικών ειδών σε μια προσπάθεια ενίσχυσης μαθητών, άπορων οικογενειών του Δήμου μας, στην έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς.

Σεπ 24 2015

Εσωτερικός Κανονισμός Σχολείου

Εσωτερικός Κανονισμός του σχολείου Αγαπητοί, γονείς και κηδεμόνες  των μαθητών μας, με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς 2015-2016 σας καλωσορίζουμε στο σχολείο, χώρο οικείο για σας και τα παιδιά σας, με την προσδοκία σύντομα να γίνει  το ίδιο για τα ?πρωτάκια μας? και για τους νέους, από μετεγγραφές, μαθητές μας. Στόχος όλων μας (εκπαιδευτικών …

Συνέχεια ανάγνωσης »