Αρχείο ημέρας: 23 Απριλίου 2015

Απρ 23 2015

Εκδήλωση με θέμα: «Αναγνωρίζοντας τα σημάδια του σχολικού εκφοβισμού»

Ο Δήμος Ν.Προποντίδας σε συνεργασία με τον Συμβουλευτικό Σταθμό Νέων Χαλκιδικής της Δ/νσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης διοργανώνει εκδήλωση με θέμα :  «Αναγνωρίζοντας τα σημάδια του σχολικού εκφοβισμού»

Απρ 23 2015

Let’s do it Greece !

THN KYΡΙΑΚΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015 ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΑΚΤΩΝ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 10:00 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑ ΔΙΔΑΚΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ !